Tez yazan yerler başlıklı bu yazımızda Türkiye genelinde son yıllarda moda olan tez yazma işlemi her geçen gün türemekte olduğunu fakat bu noktada tez merkezlerinin yalnızca web sitelerine değil aynı zamanda gerçekten var olup olmadıklarını da sorgulamak gerekmektedir.

İzmir Tez Merkezi olarak kurumsal bir yapı şeklinde hizmet vermekteyiz. sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz sadece lisans tezi, yüksek lisans tezi, doktora tezi ve uzmanlık tezi ile sınırlı kalmamakta olup yapmış olduğumuz yatırımlar doğrultusunda tez baskıları ve istatistiksel analiz hizmetleri sunmaktayız.

İzmir Tez Merkezi olarak bizlerde internette yerimizi almış olmamıza rağmen 2001 yılından günümüze müşterilerimize ya da okurlarımıza gerek sosyal medya hesaplarımızdan gerekse iletişim araçlarından bu konu ile ilgili dikkat edilmesi gereken her şeyi anlatmaktayız.

Tez yazan yerler hakkında dikkat edilmesi gereken şeyler.
  • Ofisleri konusunda yada konumu hakkında şeffaflık göstermek zorundadır.
  • Sizlerle sadece cep telefonu, whatsapp yada herhangi bir iletişim aracı ile değil yüz yüze görüşebilme imkanı sağlaması gerekmektedir.
  • Sizlere devamlı olarak belirli periyotlar doğrultusunda tezinizin ilerleyişi hakkında bilgilendirmede bulunmaları gerekmektedir.
  • Tezinizi yazan kişiler ile görüşme imkanı sağlaması gerekmektedir.

Online Destek
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba,
İzmir Tez Merkezine Hoş Geldiniz...