Sunum Hazırlama

Sunum Hazırlama işlemi ön lisans , lisans, yüksek lisans programlarında öğrenim gören öğrencilerden talep edilmektedir. Projelerin tez çalışmalarından farkı genellikle bir jüri karşısında sunulma zorunluluğunun bulunmamasıdır. Ancak projelerin de birer bilimsel çalışma olması nedeniyle tezlerde gösterilen özen aynı şekilde proje ve ödev hazırlama hususunda da dikkate alınmaktadır.

Özellikle öğrenim hayatına devam eden öğrenciler hem derslerin getirdiği yükler hem de projeler nedeniyle zorluklarla karşı karşıya kalmaktadırlar. Tezsiz yüksek lisans yapan ve çalışma hayatında bulunan kişiler için de benzer şekilde en büyük sorunların başında gelen “zaman” ve “teknik bilgi eksikliği” nedeniyle ekip arkadaşlarımızla sizlere danışmanlık ve yazım hizmeti sunuyoruz. Böylece sizler eğitim ve iş yaşamınıza devam etme yolunda bizler yükünüzü azaltmaya yardımcı oluyoruz.

Bitmiş projelerin veya ödevlerin “Powerpoint” sunum hazırlama veya poster haline getirilmesi konusunda da sizlere destek olmaktayız. Tek yapmanız gereken, sunumu yapılacak konunun adının belirtilmesi veya sunumda olmasını istediğiniz içeriğin ve materyalin bize ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu konuda her zamanki gibi ofisimizde yüz yüze görüşme ile daha sağlıklı bir çalışmanın ortaya çıkarılabileceği inancındayız.

Online Destek
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba,
İzmir Tez Merkezine Hoş Geldiniz...