Tarafımız ile yapmış olduğunuz görüşmeleriniz iletişim bölümündeki şirketimize ait merkez ofis adresimizde yüz yüze yapılmaktadır. Her iki tarafın tam güvene dayalı bir çalışma sürdürebilmesi adına çalışmalarınızın 100% netliğe ve doğruluğa ulaşabilmesi ve kesin odaklılık çerçevesinde sunulabilmesi açısından gerekli görmüş olduğumuz bu uygulama ile sizleri davet ediyoruz.
Tezleriniz ve İstatistik Analizleriniz Firmamız bünyesinde bulunan 2001 yılından bugüne deneyimli profesyonel ekibimiz tarafından yazılmaktadır.
Tezlerinizin yazımı hususunda görevlendirilmiş olan personelimiz ile ofisimizde yüz yüze görüşme imkanınız bulunmaktadır.
Tezinizin her aşamasında dilerseniz mail yolu ile dilerseniz ofisimizi ziyaret ederek kontrolünü gerçekleştirme imkanınız bulunmaktadır.
Çalışma saatleri dışında whatsapp hattından mesaj yolu ile, kurumsal mail adreslerimiz veya iletişim formu ile ulaşmanız yeterli olacaktır. Tarafımıza ulaşan bildirimler doğrultusunda Mesai saati başlangıcında bizlere bırakmış olduğunuz telefon numaralarından sizlere erişim sağlanacaktır.
Teziniz hususundaki ücretlendirme politikası çalışmanın konusu, bölümünüz, zaman kıstası, tezin yazım dili, yabancı dil kaynak kullanım oranı gibi bileşenler doğrultusunda hesaplanmakta olup en ideal fiyat belirlenmektedir.
Tezinizin yazım işlemi bittikten sonra tezinizin tarafımızca yazılmış olan noktasına kadar tüm düzenlemeler ücretsiz bir şekilde tarafımızca yapılmaktadır.
Online Destek
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba,
İzmir Tez Merkezine Hoş Geldiniz...