Tez Merkezi Güvenilir mi ?

Tez merkezi güvenilir mi diye düşünüyorsanız eğer güvenilirlik olgusu değişkenlik göstermektedir. Tez merkezlerinin tarihi geçmişlerini sorgulamanız gerektiğini açıkça ifade edebiliriz.

Her sektörde olduğu gibi ne yazık ki bu sektörde de dolandırıcılar yada işin ciddiyetini kavrayamamış olan bazı yerler bulunmaktadır. Bu yüzden de iletişim numaralarının sabit hat olmasına, kurumun bir işletme olup olmadığına ayrıca sizlerle gerek ilk görüşmeniz olsun gerekse de işinizin ilerleyişi esnasında yüz yüze görüşmeye açık olabilecek yerler ile çalışmalarınızı sürdürmenizi tavsiye ederiz.

İzmir Tez Merkezi olarak 2001 yılından bu yana kurumsal olarak hizmet vermekteyiz. Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Uzmanlık Tezi gibi alanlarda sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz ile sunum, proje, baskı ve ciltleme işlemlerinde de siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

önce , wpntr tarafından

Tez Merkezi Yüz Yüze Görüşme İmkanı

Tez Merkezi Yüz Yüze Görüşme İmkanı var mı diye soruyorsanız 2001 yılından günümüze kadar her çalışmamızda Müşterilerimizi Ofisimize davet ederek Yüz Yüze görüşmeler doğrultusunda işimize başlamaktayız.

Ayrıca Tezinizin araştırma ve yazımında size destek vermekte olan personelimiz ile ofisimizde mesai saatleri içerisinde randevu alarak yüz yüze görüşme imkanı ile tez konunuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Yüz yüze görüşme imkanı sağlamayan her hangi bir yer ile çalışmanızı tavsiye etmemekteyiz.

önce , wpntr tarafından
Online Destek
1
Nasıl Yardımcı Olabilirim?
Merhaba,
İzmir Tez Merkezine Hoş Geldiniz...